Frisbee z Paulą

Seminaria i szkolenia » Archiwum » Frisbee z Paulą

W dniach 25-26.04  odbędzie się seminarium dogfrisbee z wybitnym zawodnikiem dogfrisbee

PAULĄ GUMIŃSKĄ

Koszt seminarium to 120zł za jeden dzień za jedną osobę z psem, drugi pies 100zł

NIEDZIELA:

O godzinie 9:00 stawiamy się z psami, Paula poprosi każdego o krótką prezentację tego co pies potrafi i na jakim jest etapie.
Bardzo prosimy o przyjechanie z klatką, aby pies mógł odpocząć i miał gdzie siedzieć podczas dalszej części seminarium - dla ludzi.
Tak więc po zapoznaniu się z psami będzie "ludzka" rozgrzewka i rzucanie bez psów. Teroria odnośnie tego co będziemy robić z psami.
Po tym będą indywidualne sesje z psami, skupiające się na konkretnej sprawie lub problemie.
Później znowu będzie seria zajęć z ludźmi, teorie i ćwiczenia.
Przypominamy o zabraniu miseczek i wody dla psów oraz keneli lub klatek.

Paula jest czołowym polskim zawodnikiem, ma dwie suczki, z którymi ma liczne sukcesy w tym sporcie, m.in.

Wena w każdym z 6 sezonów swoich startów w zawodach dogfrisbee Wena kwalifikowała się do udziału w Finale Krajowym DCDC. W 2012 roku w klasyfikacji ogólnej kategorii Super Open zajęły 4te miejsce, w roku 2013 miejsce 6te.

oraz Honda, która podczas dwóch pierwszych startów w konkurencjach freestyle'owych  zakwalifikowała się na Finał Krajowy DCDC 2013 oraz na Mistrzostwa Świata USDDN w USA (na zawodach w Poznaniu gdzie zajęła 3 miejsce w Super Open!!!!)  Podczas swojego pierwszego startu w Super Open wygrała też Frisbatelkę. Trzeci start Hondy to Finał Krajowy DCDC 2013, gdzie w klasyfikacji ogólnej Super Open zajęły 7me miejsce! :)

Seminarium odbędzie się w Kielnie na naszej farmie.

Wyżywienie - we własnym zakresie. Będzie możliwość za opłatą zamówienia obiadu/ śniadania.

Wieczorami mamy nadzieję na spędzenie miło czasu przy ognisku w towarzystwie napewno wyjątkowym!